Nicolaï Fruit logo
Nicolaï Fruit

Contact

Nicolaï Fruit

Kernielerweg 59-N
3840 Borgloon
Belgium

Tel.: +32 (0)12 26 01 80

Fax: +32 (0)12 26 01 81

info@nicolaifruit.be

BTW: BE 0451.421.271

Sales & Purchasing

Peter Nicolaï

peter@nicolaifruit.be

Johan De Gendt

johan.degendt@nicolaifruit.be

Stijn Weckx

stijn@nicolaifruit.be

Hannah Nicolaï

hannah@nicolaifruit.be

Elke Vangeel

elke@nicolaifruit.be

Danny Simons

danny@nicolaifruit.be

Sales Eastern Europe

Masra Magomedova

masra@nicolaifruit.be

Accounts Dept.

Tina Vandersmissen

tina@nicolaifruit.be

Quality Dept.

quality@nicolaifruit.be

    Uw naam (verplicht)

    Uw e-mail (verplicht)

    Onderwerp (verplicht)

    Bericht

    Vul de Captcha in (verplicht)captcha

    Routebeschrijving

    Vanuit Brussel:

    • Volg E40 richting Leuven
    • Neem afrit 25 Sint-Truiden
    • Sla aan rotonde rechts af
    • Volg N3 door Linter en Dormaal
    • Volg N80
    • Volg wegwijzer
      Industrieterrein Schurhovenveld 1-2-3

    Vanuit Antwerpen / Luik:

    • Volg E313
    • Neem afrit 28 Sint-Truiden
    • Volg N80 (14 km)
    • Volg wegwijzer
      Industrieterrein Schurhovenveld 1-2-3

    GPS-coördinaten:

    Latitude: 50°48'52.57" N

    Longitude: 5° 12'13.26" E