Nicolaï Fruit logo
Nicolaï Fruit

Ons team

Nicolaï Fruit kan rekenen op de enthousiaste inzet van een gedreven en deskundig team. Onze medewerkers onderhouden nauwe contacten met zowel de telers waar wij onze groenten en fruit aankopen, als met de handelaars aan wie wij onze producten verkopen.

Samen staan wij elke dag klaar om de best mogelijke service te bieden.

Nicolaï Fruit - Sint-Truiden - Medewerkers

Sales & Purchasing

Peter Nicolaï

peter@nicolaifruit.be

Johan De Gendt

johan.degendt@nicolaifruit.be

Stijn Weckx

stijn@nicolaifruit.be

Hannah Nicolaï

hannah@nicolaifruit.be

Sales Eastern Europe

Masra Magomedova

masra@nicolaifruit.be

Accounts Dept.

Tina Vandersmissen

tina@nicolaifruit.be

Quality Dept.

quality@nicolaifruit.be

Advies nodig?

Bij Nicolaï Fruit stellen we onze vakkennis en ervaring graag ten dienste van onze telers en afnemers.

Wenst u meer informatie over onze diensten, onze producten, of wilt u met ons samenwerken?

Neem contact met ons op en we zien elkaar snel!

info@nicolaifruit.be + 32 (0)11 69 55 55

Laatste nieuws

ma 19 oktober 2020

Belgische groene asperge wint aan populariteit

Sinds deze week hebben we weer Belgische groene asperges in ons assortiment!

Lees meer >>

ma 19 oktober 2020

Spruiten verliezen oubollige karakter waardoor populariteit toeneemt

Het herfstseizoen is weer begonnen. Dus is ook het spruitenseizoen weer gestart bij Nicolaï Fruit!

Lees meer >>

zo 15 december 2019

Fruit Logistica Berlijn 2020

Nicolaï Fruit tekent ook dit jaar present in Berlijn. Breng ons een bezoekje in Hall 27, Stand A-08!

Lees meer >>