Nicolaï Fruit logo
Nicolaï Fruit

Ons team

Nicolaï Fruit kan rekenen op de enthousiaste inzet van een gedreven en deskundig team. Onze medewerkers onderhouden nauwe contacten met zowel de telers waar wij onze groenten en fruit aankopen, als met de handelaars aan wie wij onze producten verkopen.

Samen staan wij elke dag klaar om de best mogelijke service te bieden.

Nicolaï Fruit - Sint-Truiden - Medewerkers

Sales & Purchasing

Peter Nicolaï

peter@nicolaifruit.be

Johan De Gendt

johan.degendt@nicolaifruit.be

Stijn Weckx

stijn@nicolaifruit.be

Hannah Nicolaï

hannah@nicolaifruit.be

Sales Eastern Europe

Masra Magomedova

masra@nicolaifruit.be

Accounts Dept.

Tina Vandersmissen

tina@nicolaifruit.be

Quality Dept.

quality@nicolaifruit.be

Advies nodig?

Bij Nicolaï Fruit stellen we onze vakkennis en ervaring graag ten dienste van onze telers en afnemers.

Wenst u meer informatie over onze diensten, onze producten, of wilt u met ons samenwerken?

Neem contact met ons op en we zien elkaar snel!

info@nicolaifruit.be + 32 (0)11 69 55 55

Laatste nieuws

wo 11 april 2018

Eerste Belgische braambessen!

Vandaag werden de eerste Belgische braambessen van het seizoen aangevoerd.

Lees meer >>

ma 19 februari 2018

Fruit Logistica 2018

Fruit Logistica, DE beurs voor groenten en fruit, vond dit jaar plaats in Berlijn van 7 tot 9 feb.

Lees meer >>

ma 29 januari 2018

Fruit Logistica Berlijn

Ook dit jaar nemen we weer deel aan Fruit Logistica in Berlijn. U vindt ons in Hal 6.2, stand B-06.

Lees meer >>